20 yıldır Satınalma, Lojistik, Planlama, Dış Ticaret, Dijitalleşme ve Tedarik Zinciri Yönetimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Kariyerinin son 13 yılında Türkiye’de faaliyet gösteren en önemli firmalarda yönetim tecrübesine sahiptir.

Benteler Otomotiv firmasında Tedarik Zinciri Müdürü olarak çalışmış, Torun Metal firmasında Tedarik Zinciri Direktörü olarak çalışmalarına devam etmektedir.

İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve Makina Mühendisliği Bölümlerinde lisans eğitimini tamamlamış, yine aynı üniversitenin Endüstri Mühendisliği Bölümünde Tedarik Zincirindeki Yapay Zeka projesi ile Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Doktor unvanını Okan Üniversitesi İşletme Yönetimini alanında almıştır.

İstanbul Teknik Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi gibi ülkemizin saygın üniversitelerinde ve Sürekli Eğitim Merkezlerinde Tedarik Zinciri alanında dersler vermektedir.

2017 yılında Amerikan Satınalma Derneğinden CPP, 2018 yılında ise CPPM ünvanlarını almıştır. CPPC ünvanı için çalışmaları devam etmektedir.

2020 yılında Slimstock ve Loder’in imza sahibi olduğu Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri yarışmasında Satınalmada Dijitalleşme alanında En Teknolojik Proje kategorisinde Türkiye’nin en etkili tedarik zinciri profesyonellerinden biri seçilmiştir.

Türkiye Satınalma Yöneticileri Derneği’nde Genel Sekreter olarak görev yapmaktadır.

ISO 28000, YYS, Endüstri 4.0, Tedarik Zincirinde Yeni teknolojiler konusunda çalışmaları ve danışmanlık tecrübesi mevcuttur.

Lisanslı voleybolcu ve sporu daima hayatında tutma gayretinde olan biridir.