Ulusal Satınalma Meslek Standartları

Değerli Meslektaşlarımız,

Ankara Ticaret Odası’nın (ATO), Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) ile yaptığı protokole istinaden hazırlanmış olan Satın Alma Yöneticisi (Seviye 6), Satın Alma Sorumlusu (Seviye 5) ve Satın Alma Elemanı (Seviye 4) mesleklerine dair ulusal meslek standartları, beş yıllık sürenin dolması nedeniyle, Ankara Ticaret Odası (ATO) ve Türkiye Satın Alma Profesyonelleri ve Yöneticileri Derneği (TÜSAYDER) işbirliği ile güncellenmiştir.

Güncellenmiş olan meslek standartlarına ilişkin görüş ve önerilerinize ihtiyaç duyulmakta olup çalışmaya katılım ve katkınız, işletmelerimiz ve ilgili personeli için geleceğin iş piyasasının kalitesinin arttırılmasında büyük önem taşımaktadır.

Söz konusu meslek standartları aşağıda bilgilerinize sunulmuş olup, görüşlerinizi yine aşağıda yer alan “Taslak Meslek Standardı Görüş ve Değerlendirme Formu”nu doldurmak suretiyle en geç 31 Aralık 2017 tarihine kadar Ankara Ticaret Odası (ATO) Söğütözü Mahallesi 2180. Cadde No: 5/A 06530 Çankaya/ANKARA adresine posta yoluyla veya secil.dereli@atonet.org.tr adresine e-posta yoluyla iletebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve görüş bildirimi için : Ulusal Satınalma Meslek Standartları

Meslek standartlarımızın; mesleğimiz, meslektaşlarımız ve ülkemiz adına hayırlı ve faydalı olmasını dileriz.

Saygılarımızla,

TÜSAYDER