TÜSAYDER 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Cumhuriyetimizin 94. Yılı kutlu olsun!

Asırlardır hürriyetinden ve onurundan taviz vermeyen Türk milleti, 29 Ekim 1923’te tüm dünyaya bir kez daha bunu kanı ve canı ile ödeyerek ispatlamıştır.  

Milletin istiklalini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.” sözü ile Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde yürütülen istiklal mücadelesi, vatanın işgallerden kurtarılması ve Cumhuriyetin ilanıyla hedefine ulaşmıştır.

Cumhuriyet ile birlikte kazanılan akılcılık, bilimcilik, hukuk üstünlüğü, özgürlük ve demokrasi ortamında yetişen “Fikri Hür, Vicdanı Hür, İrfanı Hür” nesiller, bugünkü varlığımızın olduğu gibi geleceğimizin de en önemli teminatıdır.

TÜSAYDER olarak “Daha Güçlü Bir Türkiye için Yerli Yerinde Satınalma” ve “Milli Satınalma 4.0” mottoları ile Cumhuriyet’imizin 94. Yılında daha güçlü ve daha rekabetçi bir Türkiye hedefiyle yolumuza devam ediyoruz.

Bizlere çağdaş uygarlık hedefine yönelik bir devlet ve toplum yapısının temelini armağan eden başta  Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu vatan uğrana canını veren tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle anıyoruz.

Bu vesile ile tüm meslektaşlarımızın ve kahraman Türk halkının Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyoruz.

TÜSAYDER