Kobilerin Dijital Dönüşümü Meslek Anketi Duyurusu

Sevgili Meslektaşlarım,

Uzun bir süredir üzerinde çalıştığımız KOBİ’lerin Dijital Dönüşümü programımızı başlatmış bulunuyoruz. Bu programın temel amacı Endüstri 4’ün bir parçası olan dijitale geçişte  Satınalma mesleğinin bu dönüşte ihmal edilmemesi, meslektaşlarımızın yardımcı  donanımlar sayesinde iş güçlerini rutin işlerden strateji geliştirme ve katma değer üreten faaliyetlere yönlendirmesine yardımcı olmak olup bu amaçla akıllı, pratik, etkili ve erişebilir bir sistemin küçük ölçekli firmalar tarafından ulaşılabilir bir çözümün desteklemesi ve yaygınlaştırılması üzerinde çalıştık.

Bu süreçte Morvera firması ile partner olarak çalıştık ve geliştirmekte oldukları ürünün satınalma profesyonelleri tarafından test edilmesi ve geri beslemeler ile meslektaşlarımızın ihtiyaçlarına kapsamlı cevap veren bir çözüm olmasına çalıştık. geldiğimiz noktada ürünün yaygınlaştırılmaya uygun olduğunu değerlendirdik ve lanse etmeye karar verdik.

KOBİ’lerin Dijital Dönüşümü Programımızın ilk ayağında siz değerli meslektaşlarımızın mevcut çalışma kültür ve şartlarını ölçmek üzere bir anket yayınlıyoruz. Bu anketi sizlere sunacağımız programı kullandıktan sonra oluşacak yeni durum ve yaratılan faydaları ölçülebilir hale getirmek amacı ile değerlendireceğimizden katılımınızın önemli olduğunu belirtmek istiyorum. Bu sayede sağlanan faydalar ölçülebilir hale gelecek ve işveren ve patronlarınızın dijitalleşmenin gerçek faydaları ile daha gönüllü ve hevesli bir şekilde bu ve benzer yatırımları yapmasının önünü açmak istiyoruz.

Sunulan ürün bulut üzerinde çalışan bir ERP sistemi olduğundan istenirse aylık abonelik ücreti ile minimum maliyet ile kullanılabilir bir program olup küçük bütçeli firmaların ulaşabileceği bir iş modeli sunuyor olacak. Bu sayede bu tarz programlara ulaşamayan meslektaşlarımızın da bu ürünlere ulaşabilmesini amaçlıyoruz.

Sunulan ürünün yaptığımız testlerde çok iyi geri beslemeler almış olup, piyasaya makul maliyetlerle ulaşılabilir çok iyi bir ürün sunmanın gururunu yaşıyoruz. Bu projemize destek ve katkı veren  tüm meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyor ve bri sonraki adım içi anketimizi doldurmanızı rica ediyoruz.

Saygılarımızla

 

KOBİLERİN DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜ MESLEK ANKETİ İÇİN TIKLAYINIZ