TÜSAYDER Trakya İftar Programı

İftar programlarını İstanbul dışında organize etme kararı olan TÜSAYDER, bu kapsamdaki ilk iftar programını 9 Haziran 2017 tarihinde Çorlu’da gerçekleştirdi.
TÜSAYDER Çorlu İftar Programı’na bölgenin önde gelen firmalarının satınalma yöneticileri ve profesyonelleri katıldı. Meslektaşları ile bölgesel çalışmalara önem veren TÜSAYDER, Trakya bölgesindeki meslektaşları ile anlık iletişim sistemleri kurmuş durumda. Bu şekilde bölgedeki tedarikçi kalitesini de yükseltmeyi başarmış bir bölge olarak Trakya, diğer bölgelere örnek teşkil edecek konumda. Bilindiği üzere TÜSAYDER, Çerkezköy TSO ile bölgesel firmaların katıldığı bir fuar organizasyonu gerçekleştirmiş idi.
TÜSAYDER, bölgede satınalma mesleğine yönelik çalışmalarına devam ederken, önümüzdeki dönemde bölgesel bir satınalma zirvesi yapılacağı müjdesini de iftar programında meslektaşları ile paylaştı. Bölgesel zirveler ile TÜSAYDER, bir yandan satınalma mesleğinin önemini bölgede duyururken, diğer yandan bölgedeki doğru tedarikçilere bir fırsat kapısı da yaratıyor. TÜSAYDER aynı zamanda bölge dışındaki firmalara da bölgenin gücünü ve önemini göstererek, bölgenin ihtiyacı olan yatırımların yapılmasına destek oluyor.