Tüsayder 3. Çalıştay Sonuç Bildirgesi

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Değerli Üyelerimiz, İş Ortaklarımız, Paydaşlarımız;

3 Ekim 2020 tarihinde, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Murat Altun liderliğinde, Derneğimizin 3. Çalıştayını, Pandemi Dönemi kurallarına uygun bir şekilde online ortamda gerçekleştirdik.

Bilindiği gibi Derneğimizin ana amacı Satınalma Mesleğinin Türkiye’de gelişimini sağlamak, meslektaşlar arasında bilgi paylaşımında bulunmak, katma değer yaratan, uluslararası gelişmeleri takip eden, vizyoner Satınalma Liderleri yetiştirmektir.

Bu amaç çerçevesinde yapılan Çalıştayımızın merkezinde Pandemi ile günlük yaşantımızda, iş hayatımızda, sektörlerimizde yaşanan değişimler, bu değişimlere uyum, sürdürülebilirlik, adaptasyon yeteneklerimiz, dijitalleşme, Tedarik Zincirinde öngörülen riskler ve bu risklerin yönetimi ile birlikte Derneğimizin gelişimi oldu. Bu ana odak etrafında, 7 Yönetim Kurulu üyemizin liderliğinde 14 ayrı alt komitede, daha önceden hazırlanmış ve çalışılmış fikirler, projeler değerlendirildi, seçimler yapıldı. 60’ın üzerinde aktif katılımcı sayısı ile gerçekleşen çalıştayımız yaklaşık 3 saat sürdü ve her komiteden sorumlu Yönetim Kurulu üyesi çalıştay sonunda sorumlu oldukları komitelerde hazırlanan proje çıktılarının sunumunu gerçekleştirdi. Komitelerimizin sonraki adımları, bu projelerin iş planlarına göre takibi ve verimliliklerinin izlenmesi olacak.

Aralık ayında gerçekleştirilmeyi planladığımız olağan Genel Kurulumuzda görüşmek dileğiyle.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_row_inner][vc_column_inner width=”2/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_column_text]

Meriç Atalay
Yönetim Kurulu Üyesi

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]